Archív rubrik: S cestovkou

Rumunsko s agenturou – JakeMoto

Pro zájemce o cestování do Rumunských Karpat pod vedením zkušeného průvodce přinášíme aktuální nabídku agentury JakeMoto.

Pro rok 2013 nově nabízíme transport upraveným autobusem pro 8 osob + řidič ( 8x sklopné sedadlo se stolky, 6x lůžko, sprcha, záchod, bar a garáž pro čtyřkolky), prosíme zájemce o předběžnou rezervaci autobusu na tel. 602 240 803!!!

Pro velký zájem jsme pro vás připravili ATV expedice do nedotčené přírody Transylvánských Alp. Pojďte se s námi ponořit do hlubokých dubových lesů, nekonečných průsmyků, stezek a divokých řek překrásné rumunské oblasti Karaš-Severin (Caraş-Severin). Hory pokrývají asi dvě třetiny této oblasti.

ATV OFFROAD EXPEDICE RUMUNSKO 2013 – s vaší čtyřkolkou
Pro skupinu až 8 – 12 účastníků.  (expedice se koná při min. čtyřech účastnících)

Více informací a rezervace:
http://www.pujcovna-ctyrkolek.info/cz/expedice/
Telefonicky na čísle: 602 240 803, 605 272 589,
nebo email: jakemoto@seznam.cz

Jak expedice probíhá:
Většinou v neděli ( pátek nebo dle domluvy), takže 1. den,  čtyřkolky naložíme na trailer a vyrazíme směr Rumunsko (naše místo je vzdálené cca 1000 km). Obvykle příjížďíme na místo k ránu. Ubytování je v malebné horské vesnici téměř odříznuté od okolní civilizace. Po vybalení všech věcí a vyložení čtyřkolek a samozřejmě po krátkém odpočinku z cesty Vás průvodce seznamí s okolím. 2. den- 5. den probíhá tak, že při snídani se seznámíme s průběhem trasy a po snídani obvykle po 9. hodině vyjíždíme. Pak už jen užívaní rumunské přírody v sedle čtyřkolky. Obvykle je návrat okolo 17 hod., ale vše záleží na délce trasy, na které se každý den ráno dohodneme předem. V sobotu mají účastníci možnost volné jízdy bez průvodce, který kvůli cestě domů se skupinou nevyráží. Poté vše zabalíme a vyrážíme směr Čechy. V něděli dopoledne příjezd domů.

   

Co vše zajistíme a je v ceně:

  • Transport vaší čtyřkolky ( možnost až 12 ks) více čtyřkolek na domluvě
  • Osobní dopravu
  • Ubytování s polopenzí
  • Průvodce, který zná terén, takže nebudete trávit dlouhé hodiny blouďením
  • Případné drobné opravy zajistíme přímo ve vesnici

Pozn. benzín si každý učastník hradí sám. Trasy jsou navrženy tak, že si každý den dotankujeme nádrž u benzínové pumpy.

Ubytování:
bytování je v klasickém rumuském domu u našich přátel , k dispozici máme dva domy hned vedle sebe. Každý má svoji koupelnu a záchod a pokoje jsou většinou po třech až čtyřech lidech. O bezpečí vašich miláčku nemusíte mít starost, všechny stroje jsou na uzavřeném dvoru a hlavně ve vesnici se nepohybují žádní cizí lidé, kteří by měli choutky na lup, o to se starají místní lidé a odlehlost vesnice. Snídaně a večeře jsou, co se do velikosti týče, královské a vše čerstvé a domácí.

Zvládnu to:
Myslíme, že každý čtyřkolkář s drobnou zkušeností zvládne vše, co nás na expedici potká. Na expidici se nebude závodit, ale abych Vám říkal, že vše bude po lesních cestách a loukách, to taky ne. Občas se pořádně zapotíme, ale s dobrou partou jsme to vždy zvládli. V podstatě to zvládne každý.

Základní díly a nářadí:
- Průvodce je vybaven základním nářadím v expedičním ATV:
-  kurty s oky a háky,lano
-  stranové klíče a ořechy pro golu, velká ráčna, kleště, kladivo, šroubováky
-  vázací drát, šrouby, matky, podložky různých velikostí, izolačka, dráty
- kompresor, měřič tlaku, sada na defekt pneumatik
- 20 l kanistr s benzínem
  
Každý sám se vybaví (sebou v ATV), doporučujeme:
- Klíč na svíčky, 1x svíčka
- Manžeta, variátorový řemen, pojistky

Doporučujeme 6-ti platnové pneumatiky. Určitě byste se měli seznámit s vaším strojem ( olej, voda, pojistky).

Jaké oblečení:
Rumunské hory jsou nevyspytatelné, takže určitě je vhodné si vzít kvalitní motocyklové oblečení, chrániče, samosřejmostí je přilba a motocrossové/ ATV boty.     

Pro sezónu 2013 -  CENA  13 990 kč/ osoba s vlastní čtyřkolkou !!!!
Cena při dopravě upraveným autobusem zatím dle dohody.
Expedice se zapůjčenou čtyřkolkou Yamaha Grizzly 700 – 27000 Kč/ osoba. 

Video na ukázku:

Text: www.pujcovna-ctyrkolek.info
Foto: www.pujcovna-ctyrkolek.info

Čtyřkolky Rumunsko – s agenturou Jan Jajtner

Na našem webu se dočítáte řadu informací ze zajímavých zahraničních cest a expedicí jistě jsou mezi Vámi i ti kteří by rádi na nějakou cestu se čtyřkolkou vyrazili ale nemají odvahu na  samostatnou cestu. Pro řadu z Vás je bezpečnější nestarat se o organizační věci o přesun materiálu a stroje nebo vůbec stroj nevlastníte ale zůčastnit se nějaké výpravy Vás láká.

Naše letoční cesty mířily hodně do Rumunska a proto jsme se spojili se společností Čtyřkolky Rumnusko p. Jajtnera a přinášíme Vám pár informací o možnosti organizované cesty do těchto končin.

Kam se jezdí:
S výpravou poznáte takřka nedotčenou přírodu Transylvánských Alp – části Karpat, která z jihu zasahuje do rumunské župy Karaš-Severin (Caraş-Severin). Hory pokrývají asi dvě třetiny této oblasti, nadmořská výška se zde pohybuje mezi 600 – 2100 metry nad mořem. Krajinu brázdí údolí řek Cerna a Timiş a četné průsmyky.

Organizace:
Díky terénním předpokladům cílové destinace je možné připravit pro Vás hned několik různých výprav, které budou náročností vyhovovat právě Vašim požadavkům. Pod vedením zkušeného doprovodu se stanete součástí týmu, který společně zvládne všechny překážky.

Čtyřkolka a doprava:
Na cestu s agenturou můžete vyrazit jak s vlastní čtyřkolkou (agentura zajistí její přepravu) či si na cestu čtyřkolku zapůjčit (Suzuki 700 KingQuad).

V ceně je zahrnuto:
V ceně organizovaného výletu je zahrnuta doprava, ubytování, strava, Wap pro očištění stroje. V případě, že si zapůjčíte čtyřkolku je to ještě navíc servis stroje opravy a náhradní díly, pohonné hmoty a technické kapaliny.

Cena zájezdu:
Cena se odvíjí od počtu účastníků. Orientačně výprava se třemi účastníky vyjde jednoho účastníka na 16500 Kč a s šesti účastníky na 12500 Kč.

Termíny expedicí a bližší detaily získáte přímo na webu organizátora: www.ctyrkolkyrumunsko.cz 
Nebo emailem: jajtner@ctyrkolkyrumunsko.cz