Archív rubrik: Soutěže

Soutěž o nejhezčí expediční fotografii – 2013

S radostí oznamujeme všem čtenářům našeho portálu ale vlastně obecně všem cestovatelům na čtyřkolkách, že opět otevíráme soutěž o nejhezčí expediční fotografii tentokrát pro rok 2013. Pokud jste se s vaší čtyřkolkou zůčastnili nějaké zahraniční expedice a máte nějaký zajímavý snímek, který by jste rádi zařadili do soutěže pak věnujte pozornost následujícím pravidlům.

Účast v soutěži:
Vybrané foto je třeba zaslat  na naši kontaktní emailovou adresu: akce@free-style.cz. Všechny soutěžní fotografie pak budou bez prodlení uveřejněny na našem Facebook profilu ATV-Expedice.cz v albu „Fotosoutěž 2013″. Soutěžní fotografie můžou být vtipné, zajímavé, adrenalinové, atp. vyberte tedy tu vaši nejzajímavější a neváhejte si s námi zasoutěžit a podělit se o svůj parádní snímek s ostatními. Soutěž je otevřená pro každého.

Trvání soutěže:
Soutěž probíhá v době od 13.5.2013 do 30.11.2013. V tomto období je možno zasílat soutěžní fotografie ale také formou „Like“ hlasovat pro vámi vybranou fotografii.

Podmínky účasti:
Soutěžní fotografie musí být minimálně v rozlišení 800 x 600 pixelů. Soutěžní fotografie musí být se čtyřkolkářskou tématikou a musí být pořízena na zahraniční cestě se čtyřkolkou. Se soutěžní fotografií musí být zasláno i jméno a příjmení každého soutěžícího ale i legenda k soutěžní fotografii (místo pořízení, datum, akce atd.).  Dále pak  telefonní číslo a platná poštovní adresa pro případ výhry a následného zaslání vyhrané ceny. Soutěže se může díky zcela nestranému systému hlasování zůčastnit kdokoliv, tedy i účastníci expedičních cest pořádaných pod hlavičkou ATV-Expedice.cz.

Vyhodnocení:
Soutěžní fotografie budou hodnotit sami návštěvníci našeho serveru potažmo FB profilu a to prostřednictvím udělení „Like“ na vybranou fotografii. Každý má možnost pomocí like ohodnotit více fotografií. Vyhrává fotografie s největším počtem „Like“. V případě, že budou mít dvě či více fotografií k datu uzavření soutěže stejný počet hlasů bude o vítězi rozhodovat porota složená z členů organizačního týmu ATV-Expedice.cz. Vítěz soutěže bude písemně oznámen nejpozději do 5.12.2012.

Cena pro vítěze:
Vítěz foto soutěže obdrží zajímavý dárkový balíček ATV-Expedice.cz a partnerů projektu.

Vítěz soutěže – TOP Expediční foto roku 2012

A je to tady nastal dlouho očekávaný okamžik a byl uzavřen první ročník soutěže o nejhezčí a nejzajímavější expediční fotografii pro rok 2012. 

Přesto, že jsme věkem velmi „mladý“ internetový portál (fungujeme pár měsíců) tak se do soutěže zapojilo několik soutěžících a výběr výtězné fotografie nebyl jednoduchý. Nakonec jsme vybrali fotografii z řekněme nejvíce vzdálené exotické destinace, která oku čtyřkolkáře lahodí i naprosto úžasnou krajinou a přímo z ní dýchá krása okamžiku.

Zde tedy vítězná fotografie : Albánie  – Leoš Machát

Vítězi gratulujeme a zasíláme tričko z expedice Romania II, sadu samolepek a balíček od sponzora Shock Energy. Všem ostatním děkujeme za účast v soutěži a věříme, že nás svou účastí v soutěži podpoříte i příští rok.

Soutěž pro cestovatele

Portál ATV-Expedice.cz vyhlašuje soutěž o nejlepší expediční foto pro rok 2012.

Zůčastnili jste se s Vaší čtyřkolkou nějaké zahraniční expedice a máte nějaký zajímavý snímek, který by jste rádi zařadili do soutěže ? Pak stačí zaslat vybrané foto na níže uvedenou emailovou adresu a doufat, že právě Vaši fotku vybereme jako tu vítěznou. Všechny soutěžní fotografie budou uveřejněny na stránkách ATV-Expedice.cz. Soutěžní fotografie můžou být vtipné, zajímavé, adrenalinové atp. vyberte tedy tu nejzajímavější a neváhejte si s námi zasoutěžit a podělit se o svůj parádní snímek s ostatními. Soutěž je otevřená pro každého a budeme ji každý rok opakovat.

Trvání soutěže
Soutěž probíhá v době od 9.10.2012 do 30.11.2012. V tomto období je možno zasílat soutěžní fotografie.

Podmínky účasti
Soutěžní fotografie musí být minimálně v rozlišení 800 x 600 pixelů. Soutěžní fotografie musí být se čtyřkolkářskou tématikou. Se soutěžní fotografií musí být zasláno i jméno a příjmení každého soutěžícího. Dále pak  telefonní číslo a platná poštovní adresa pro případ výhry a následného zaslání vyhrané ceny.

Přihlášky do soutěže včetně soutežních fotografií zasílejte na email: akce@free-style.cz

Vyhodnocení
Vítěze soutěže vybere porota složená z členů organizačního týmu ATV-Expedice.cz. Vítěz bude uveřejněn nejpozději 3.12.2012.

Cena pro vítěze
Vítěz foto soutěže obdrží zajímavý dárkový balíček od sponzora Shock Energy, tričko z expediční cesty ATV-Expedice II a sadu samolepek pro vyzdobení stroje.